تقدیر از تامین کنندگان برتر شرکت گاز استان تهران

در مراسمی در تاریخ 3 شهریور ماه 1398 که با حضور مهندس سعید کرمی مدیر تحقیق و توسعه شرکت مکان پرداز رایمند در محل شرکت گاز استان تهران برگزار شد، از شرکت رایمند به عنوان تامین کننده برتر شرکت گاز استان تهران تقدیر به عمل آمد.

شرکت رایمند به عنوان اولین و تنها تولید کننده گیرنده های GNSS نقشه برداری در ایران، در سال 1393 موفق به راه اندازی شبکه ای متشکل از 5 ایستگاه مرجع جهت راه اندازی سامانه تعیین موقعیت دقیق آنی شرکت گاز استان تهران شد که در سال 1397 تعداد این ایستگاه های مرجع را به 7 ایستگاه با پوشش سرتاسری استان تهران گسترش داد، در هر یکی از این ایستگاه ها یک گیرنده iRNet قرار گرفت تا این گیرنده از طریق بستر APN تصحیحات RTK را به صورت آنی به کاربران این شرکت ارسال نماید. کاربران شرکت گاز شامل 11 منطقه گازی، واحد مهندسی، واحد GIS و سه یارد تقلیل فشار گاز می شوند که از گیرنده های RayPad و iRo برای نظارت برکار پیمانکاران استفاده می کنند. گیرنده iRo از اولین محصولات شرکت مکان پرداز رایمند بوده که از نسل جدید آن می توان به گیرنده های iRoPro و iRoNet اشاره نمود. از طرفی کلیه پیمانکاران تی-سرویس، شبکه، المک های گازی نیز از این سامانه جهت تعیین موقعیت دقیق عوارض گازی و تهیه نقشه های UTM خطوط انتقال گاز استان تهران استفاده می کنند. از این رو در مراسمی در تاریخ 3 شهریور ماه 1398 که با حضور مهندس سعید کرمی مدیر تحقیق و توسعه شرکت مکان پرداز رایمند در محل شرکت گاز استان تهران برگزار شد، از شرکت رایمند به عنوان تامین کننده برتر شرکت گاز استان تهران تقدیر به عمل آمد. که در ادامه گزارش این مراسم قابل ملاحظه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان تهران، مراسم تجلیل از تامین کنندگان برتر در روز یکشنبه3 شهریور ماه، راس ساعت 14 در سالن کنفرانس، با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و پخش فیلم معرفی شرکت با عنوان شرکت گاز استان تهران از آغاز تا امروز شروع شد.

در ابتدای مراسم جواد نیکنام، رییس امور کالا در خصوص برگزاری این مراسم گفت: هدف اصلی برگزاری این مراسم، ارتقای شرکت گاز استان تهران و همکاری هرچه بهتر با تامین کنندگان است. برگزاری این مراسم به دو منظور؛ هم اندیشی با تولیدکنندگان و تهیه کنندگان و دیگری تقدیر از تولیدکنندگان برتر سال 97 برگزار شد.

در ادامه مهران محبوبی فرد، مدیر مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان تهران افزود: مزیت ارتباط بیشتر تولیدکنندگان با شرکت گاز استان تهران در این است که هم تامین کنندگان از نیازهای شرکت مطلع می شوند هم اینکه شرکت در جریان پتانسیل و توانایی های تولیدکنندگان قرار می‌گیرد. با حمایت از تولیدات داخلی و ایرانی می‌توانیم خیر و برکت را در ایران افزایش دهیم.

وی ادامه داد: تامین کنندگان می‌توانند پیشنهادهای خود را در بهبود کیفیت و توسعه شرکت گاز استان تهران ارائه دهند.

بعد از صحبت های مدیر مالی و پشتیبانی، سید جواد کاهنی، معاون مدیرمهندسی اظهار داشت: من به عنوان یک ایرانی افتخار می‌کنم که همواره چنین جلسات تقدیر شکل گیرد به این خاطر که قطعا قدم مثبت در جهت منافع ملی و شرکت گاز استان تهران رخ داده است.نگاه من تنها به شرکت گاز استان تهران نیست من به عنوان یک ایرانی به خود می‌بالم که هموطنان ما بتوانند اقلام و اجناسی را که برخی اوقات به سختی از دیگر کشورها با واسطه یا بی واسطه تامین می کنند با همت، تلاش و دانش خودمان برای صنعت نفت و گاز تولید کنیم.

در آخر علی سلیمی رییس امور بازرسی فنی بعد از تشکر ویژه و خسته نباشید خدمت تمام شرکت های تامین کننده افزود: روند های بازرسی فنی ممکن است نقطه نظراتی داشته باشد ما انتظارات بیشتری از تولیدکنندگان داریم تا بتوانیم به کمک یک دیگر در ارتقای شرکت گاز استان تهران با محوریت پروژه ها قدم بیشتری برداریم. با توجه به تحریم ها و تهدیدها می‌توانیم به راحتی این تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم. پیشنهاد من به تولید کنندگان و تامین کنندگان این است که با یکدیگر ارتباط بیشتری برقرار کنند تا با همفکری یکدیگر دست در دست هم دهیم و به توسعه و پیشرفت شرکت گاز استان تهران کمک کنیم.

در پایان این مراسم تمامی شرکت های تامین کننده خود را معرفی و مشکلات خود را مطرح کرده و در نهایت از تامین کنندگان برتر در سال 97 تقدیر و تشکر و به رسم یاد بود لوح تقدیر و تندیسی به آن ها اهدا شد.

لینم منبع خبر: وب سایت رسمی شرکت گاز استان تهران


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *