مسابقه بهترین عکس کاربری با محصولات رایمند

مهلت ارسال تصاویر به پایان رسید

شرکت کنندگان عزیز و علاقه مندان محترم می توانند در رای گیری و نظر دهی تصاویر مورد پسند خود سهیم باشند. خواهشمند است در صورت تمایل از علامت پسند (لایک) کنار هراسم یا تصویر، استفاده و در رای گیری نفر سوم سهم خود را ایفا نمایید.

 

شرکت کنندگان مسابقه عکس کاربری رایمند

 

سخنی با مشتریان رایمند:

شرکت مکان پرداز رایمند (دانش بنیان) در 14 شهریور ماه 1389 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه مشاوره پروژه های بزرگ نقشه برداری و جی.آی.اس (GIS) و همچنین تولید محصولات جی.ان.اس.اس (GNSS) نقشه برداری آغاز کرد. این شرکت تا کنون اولین و تنها تولیدکننده محصولات تعیین موقعیت دقیق ماهواره ای در ایران بوده است. امروز با افتخار اعلام می نماییم تا کنون بیش از 1000 عدد از محصولات این شرکت در سراسر کشور توسط نقشه برداران و کارشناسان نظام مهندسی و دادگستری جهت تهیه نقشه های ساختمان، بیلت و ازبیلت مورد استفاده قرار گرفته است. این تنها سهم رایمند از تامین تجهیزات نقشه برداری کشور نبوده و محصولات iRo، iRoPro و iRoNet به دلیل کاربرپسند بودن و آموزش های کامل و صحیح توسط پیمانکاران و کارمندان ارگان هایی چون شرکت های نفت و گاز استان ها، منابع طبیعی، بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی، کاداستر، امور اراضی، شهرداری ها، سازمان های صنعت معدن و تجارت، اداره آب و فاضلاب و بسیاری دیگر از ارگان ها و همچنین شرکت های مشاور و پیمانکار مورد استفاده قرار گرفته است. ازین رو برآن شدیم به پاس قدردانی از حمایت شما حامیان کالای با کیفیت ایرانی مسابقه ای تحت عنوان بهترین عکس کاربردی با محصولات رایمند برگزار نماییم.

 

نکات قابل توجه پیرامون مسابقه بهترین عکس کاربردی با محصولات رایمند:

 • این مسابقه به دلیل قدردانی از مشتریان رایمند و کلیه افرادی که از محصولات این شرکت استفاده می کنند از تاریخ 1 شهریور ماه سال 1398 لغایت 14 شهریور ماه سال 1398 مصادف با نهمین سالگرد تاسیس شرکت دانش بنیان مکان پرداز رایمند و همچنین روز مهندس مصادف با سالروز بزرگداشت ابوریحان بیرونی (13 شهریور) برگزار خواهد شد.
 • شرکت کنندگان تنها محدود به مشتریان کنونی رایمند نبوده و آن دسته از مهندسینی که از گیرنده iRo، iRoPro و iRoNet به صورت کرایه ای استفاده می کنند نیز امکان شرکت در این مسابقه را خواهند داشت.
 • شرکت کنندگان می بایست عکس های خود را به همراه نام و نام خانوادگی شرکت کننده، کد ملی و شماره تلفن همراه خود حداکثر تا تاریخ 14 شهریور ماه 1398 به آیدی تلگرام RAYMAND_SALE@ به صورت فایل با کیفیت بالا (Send as File) ارسال نمایند. بدیهی است پس از تاریخ مذکور از پذیرش عکس های ارسالی معذوریم.
 • هرشرکت کننده تنها می تواند یک عکس جهت شرکت در مسابقه ارسال نماید و آن دسته از شرکت کنندگانی که بیش از یک عکس به آیدی تلگرام فوق ارسال نمایند از دور مسابقه خارج خواهند شد.
 • عکس ها می توانند با موضوعات گیرنده، کاربری های نقشه برداری با سوژه گیرنده و عملکرد و سختی کار نقشه برداری با سوژه گیرنده تهیه شوند.
 • عکس ها پس از تاریخ 14 شهریور ماه 1398 تا تاریخ 24 شهریور (به مدت 10 روز) در وب سایت شرکت مکان پرداز رایمند قرار خواهد گرفت و تمامی علاقه مندان می توانند با ثبت پسند (Like) به عکس خود و یا دیگران از طریق لینکی که در اختیارشان قرار گذاشته خواهد شد، امتیاز دهند.
 • دو نفر اول مسابقه توسط تیم فنی رایمند متشکل از مدیر عامل، عکاس، گرافیست و مسئول فنی داوری و در نهایت انتخاب خواهند شد.
 • نفر سوم از میان پر پسند ترین عکس توسط خود شرکت کنندگان و علاقه مندان مسابقه در وب سایت رایمند انتخاب خواهد شد. لازم به ذکر است چنانچه بر حسب تصادف نفر سوم با هریکی از نفرهای اول و دوم به یک نام باشد، عکس پر پسند (Like) بعدی مورد برنده اعلام خواهد شد.
 • برندگان از طریق وب سایت رسمی شرکت مکان پرداز رایمند، کانال رسمی تلگرام این شرکت وصفحه رسمی اینستاگرام این شرکت در تاریخ 30 شهریور ماه 1398 اعلام خواهند شد.

جوایز:

 • نفر اول برنده یک عدد ژالن آلومینیومی 5 متری به ارزش 850 هزار تومان خواهد شد
 • نفر دوم برنده یک عدد متر لیزری مایلسی 60 متری به ارزش 600 هزار تومان خواهد شد.
 • نفر سوم برنده یک عدد متر لیزری مایلسی 40 متری به ارزش 450 هزار تومان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *