بازدید دانشجویان رشته نقشه برداری از غرفه شرکت رایمند
بازدید دانشجویان از غرفه قزوین

بازدید دانشجویان رشته نقشه برداری از غرفه شرکت مکان پرداز رایمند و آشنایی کلی با گیرنده های GPS نقشه برداری

بازدید دانشجویان از غرفه شرکت دانش بنیان مکان پرداز رایمند در اولین نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین،
گفتنی است، اولین نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین با حضور شرکت های ایرانی در تاریخ  16 الی 19 مهر ماه سال 98 در محل نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار شد و شرکت های حاضر دستاوردها و نوآوری های خود را به معرض نمایش گذاشتند.

رییس ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان یکی از شاخص های اصلی این نمایشگاه را پژوهش محور بودن آن برشمرد و اظهار داشتند: سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین علاوه بر به کارگیری تمام توان فنی و تخصصی خود قصد دارد با همکاری پارک علم و فناوری استان با شناسایی واحدهای دانش بنیان و مجهز به فناوری های نوین، امکان برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی، علمی و تخصصی را همزمان با برگزاری نمایشگاه در سه سطح مهندسان، استادکاران و بهره برداران ساختمان برگزار  و به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر اعطا نماید.
وی افزود: کمیته آموزش نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور اعضای کمیته آموزش سازمان استان، سازمان فنی و حرفه‌ای استان، اداره کل راه و شهرسازی، دانشگاه بین المللی امام خمینی ( ره )، معاونت آموزشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مراکز آموزش عالی استان تشکیل شده است که در آن عناوین دوره و اساتید آن برای مهندسان ( با همکاری اداره کل راه و شهرسازی ) ، بررسی دوره های آموزشی و اجرایی برای استادکاران ( با هماهنگی سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان ) و همچنین دوره های فرهنگ سازی و آموزشی برای عموم کاربران از قبیل موارد مربوط به زلزله، سبک سازی ساختمان، صرفه جویی در مصرف انرژی، درز انقطاع و . . . که نیاز عمومی کاربران است ( با همکاری معاونت آموزشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ) برگزار خواهد شد که این مهم با کمک به ارتقاعء سطح دانش بهره برداران نسبت به موضوعات ساخت و ساز ، زمینه بسیار مناسبی را برای ایجاد و تسهیل در اجرای خدمات مهندسی ، شیوه نامه ها و دستور العمل ها فراهم می نماید.
تاجرباشی در ادامه عنوان کرد: شناسایی مخترعین عرصه ساختمان و حمایت از آن‌ها در معرفی به سرمایه گذاران به منظور شتاب دهی در امر تولید و عرضه به بازار انجام خواهد شد تا برای کاربران امکان استفاده از تکنولوژی های نوین را نیز مقدور نماییم.

شرکت دانش بنیان مکان پرداز رایمند با حضور در این نمایشگاه توانمندیهای خود را در زمینه تولید گیرنده های  تعیین موقعیت دقیق ماهواره ای (GNSS) در معرض نمایش گذاشت. هدف از شرکت در نمایشگاه آشنایی دانشجویان، کاربران و اساتید فعال در این حوزه با روش های نوین نقشه برداری، چالش های موجود و راه کارهای مقابله بود.

بازدید دانشجویان از غرفه استان قزوین

غرفه شرکت دانش بنیان مکان پرداز رایمند

بازدید دانشجویان از غرفه قزوین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *