همگام با فناوری‌های روز دنیا
https://raymand.net/wp-content/uploads/2024/01/product-01.png

شرایط فروش نقدی، اقساطی، لیزینگ گیرنده های مولتی فرکانس


💎 فروش نقدی، اقساطی، لیزینگ

خرید گیرنده GPS مولتی فرکانس، علاوه بر اینکه که باعث خواهدشد تا در انجام پروژه های نقشه برداری خود با خیالی آسوده همراه با سرعت و صحت بالا تعیین موقعیت نمایید، یک سرمایه گذاری بلند مدت نیز به شمار می‌آید.

شما می‌توانید با انتخاب گیرنده GPS یا GNSS مورد نظر خود از شرکت مکان‌پرداز رایمند، علاوه بر برخورداری از خدمات پس از فروش، آموزش و پشتیبانی مداوم توسط تیم فنی قوی این شرکت، از انواع شرایط خرید گیرنده GPS و GNSS درنظر گرفته شده نیز برخوردار شوید.

💎 خرید نقدی گیرنده GPS مولتی فرکانس با تخفیف ویژه

درصورتی که گیرنده تعیین موقعیت مورد نظر خود را از شرکت مکان پرداز رایمند و بصورت نقدی تهیه نمایید، خرید شما شامل تخفیف ویژه خواهد بود.

💎 خرید اقساطی گیرنده GPS و GNSS چند فرکانسه با اقساط بلند مدت

ارائه این خدمت توسط یک شرکت تولید کننده، به شما اجازه خواهد داد تا گیرنده تعیین موقعیت خود را بدون نگرانی و متناسب با نیاز و هدف خود با توجه به بودجه درنظر گرفته شده تهیه نمایید.

طرح فروش اقساطی گیرنده GPS و GNSS بهترین گزینه برای نقشه بردارانی است که تمایل دارند یک گیرنده تعیین موقعیت مناسب را بدون پرداخت همه هزینه در یک مرحله خریداری کنند.

💎 خرید گیرنده با استفاده از وام بانکی ( لیزینگ )

یکی دیگر از شرایط اقساطی خرید گیرنده  GPS و GNSS که توسط شرکت رایمند به مشتریان ارائه می شود، خرید گیرنده تعیین موقعیت بصورت لیزینگ با وام بانکی است. در این طرح شما قادر خواهید بود با پرداخت تنها 30% از مبلغ کل گیرنده و مابقی بصورت اقساط 30 الی 36 ماهه گیرنده جی پی اس یا جی ان اس اس موردنظر خود را تهیه نمایید.

با انتخاب شرکت مکان‌پرداز رایمند، شما قادر خواهید بود تا محصولات دانش بنیان حوزه GNSS این شرکت را با شرایط خرید متنوع متناسب با بودجه خود، تهیه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط فروش نقدی و اقساطی، بازپرداخت و چگونگی ثبت سفارش، با کارشناسان ما در شرکت مکان پرداز رایمند در ارتباط باشید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید