همگام با فناوری‌های روز دنیا
https://raymand.net/wp-content/uploads/2024/01/product-01.png

معرفی شرکت


شرکت مکان پرداز رايمند (دانش بنيان) از سال ۱۳۸۹ در حوزه طراحي و توليد تجهيزات و ارائه خدمات تعيين موقعيت و ناوبري دقيق ماهواره اي در ايران شروع به فعاليت نموده است. توليدات سخت افزاري اين شرکت شامل گيرنده هاي GPS دقيق براي کاربري هاي مختلف اعم از نقشه برداري، کاداستر، GIS، هيدروگرافي، راه سازي، کشاورزي، ناوبري و هدايت ماشين آلات و … است. همچنين توسعه و سفارشي سازي نرم افزارهاي کاربردي در حوزه تعيين موقعيت، GIS و ناوبري از ديگر فعاليتهاي اصلي اين شرکت است.

معفی شرکت


با توجه به شرایط خاص کشور و عدم ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسب از محصولات خارجی و وارداتی، در راستای قانون استفاده از حداکثر توان تولیدی کشور، تلاش برای بومی‌سازی هر چه بیشتر صنایع خصوصا در حوزه فناوری‌های نو بسیاری ضروری می‌نماید. در حال حاضر شرکت مکان پرداز رایمند با حدود ۷۵ درصد سهم بومی سازی تولید در داخل کشور، با تولید محصولات متنوعي نظیرگیرنده مرجع iRNet، گیرنده Mobile-GIS دقیق RayPad، گیرنده‌های نقشه‌برداري iRo ،iRoPro ،iRoProII پاسخگوي نیاز کاربران در داخل کشور است.

معرفی شرکت رایمند

شرکت رايمند تلاش مي نمايد که خدمات و محصولات خود را با کيفيتي حتي فراتر از انتظارات مشتري ارائه نمايد و به بهبود مستمر محصولات، انجام به موقع تعهدات خود در قبال مشتريان و افزايش رضايت‌مندي آنها متعهد است. در اين راستا اين شرکت با اخذ مجوزها و تأييدیه‌هاي مختلف نظير استانداردهاي ISO-۹۰۰۱:۲۰۰۸ ،ISO-۱۴۰۰۱:۲۰۰۴ پروانه بهره‌برداري از وزارت صنعت، معدن و تجارت، پروانه توليد و فروش تجهيزات راديويي از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، استاندارهاي مورد نياز از آزمايشگاه صنايع برق ايران و …، به تعهد خود در قبال مشتريان پايبند است.

ارائه گارانتي تعویض فوري و خدمات پس از فروش بلند مدت، این اطمینان خاطر را به کاربران مي دهد که تغییر و تحولات در مناسبات خارجي و منطقه اي، تاثیر چندانی بر کیفیت خدمات پس از فروش و پشتیباني به مشتریان نداشته باشد. شرکت مکان پرداز رایمند تلاش دارد که به عنوان یک شرکت پیشرو، همواره فناوري هاي نوین را در محصولات خود پیاده سازي کرده و نیازهاي جدید مشتریان را در این عرصه تأمین نماید