همگام با فناوری‌های روز دنیا
https://raymand.net/wp-content/uploads/2024/01/product-01.png

واحد تولید


طراحی شماتیک و PCB محصولات، توسط مهندسان شرکت انجام شده و تولید مدار چاپی، از طریق برون سپاری توسط شرکت‌های داخلی انجام می‌گردد. همچنین مونتاژ قطعات الکترونیکی بر روی مدارهای چاپی به روش ماشینی و به صورت تمام اتوماتیک در داخل کشور انجام می‌شود.

واحد تولید
واحد تولید

ساخت قطعات مکانیکی محصولات توسط شرکت و در داخل کشور صورت پذیرفته است. یکی از بخش‌های اصلی مکانیکی محصولات، بدنه یا قاب گیرنده است. طراحی بدنه محصولات با لحاظ نمودن پارامترهایی نظیر مقاوم بودن در برابر ضربه، طول عمر بالا، ضد آب و گردوغبار، مقاوم در برابر امواج UV، توانایی عملکرد در شرایط محیطی مختلف با درجه دما و رطوبت بالا انجام شده است. همچنین ساخت قاب یا بدنه با توجه به مواد استفاده شده به دو روش تراشکاری و تزریق انجام می شود. از روش تراشکاری برای تولید قاب یا بدنه فلزی محصولاتی مانند iRNet و RNAP استفاده می شود.

از روش قالب سازی و تزریق پلاستیک برای تولید بدنه محصولاتی مانند iRoG3B ،iRoPro ،iRoNet استفاده می شود. مواد پلاستیکی استفاده شده برای تولید بدنه این محصولات از جنس پلیمر مهندسی خاص هستند که از طریق مهندسی معکوس محصولات خارجی انتخاب شده است. طراحی بدنه دستگاه ها توسط متخصصان شرکت و قالب سازی، تراشکاری و تزریق از طریق برون سپاری به شرکت های داخلی انجام می شود.

واحد تولید
واحد تولید
واحد تولید
واحد تولید