همگام با فناوری‌های روز دنیا
https://raymand.net/wp-content/uploads/2024/01/product-01.png

گزارش 12مین سالروز تأسیس شرکت مکان‌پرداز رایمند

نوشته شده توسط ثمین نصر آزادانی | 13 سپتامبر 2022 | زمان انتشار: 20:15

12مین سالروز تأسیس شرکت مکان‌پرداز رایمند

شرکت دانش بنیان مکان‌ پرداز رايمند اولین و بزرگترین ارائه دهنده راهکارهای تعیین موقعیت دقیق ماهواره ‌ای در ایران است که از سال 1389در حوزه طراحي، توليد و توسعه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری GNSS شروع به فعاليت نموده است. توليدات سخت ‌افزاري اين شرکت شامل انواع گیرنده‌ های نقشه ‌برداری، GIS، ایستگاه مرجع دائمی CORS، هیدروگرافی، تجهیزات رادیویی و تجهیزات جانبی GNSS است. طراحی، اجرا و مشاوره در خصوص راه ‌اندازی زیرساخت‌ ها و ارائه سرویس ‌های موقعیت ‌یابی دقیق در خشکی و مناطق دور از ساحل از دیگر فعالیت ‌های شرکت است. راه‌ اندازی سامانه ملی ایستگاه ‌های دائمی سحاب با بیش از 90 ایستگاه در مناطق مرزی و دریایی، راه‌اندازی و پشتیبانی از فاز توسعه زیرساخت ایستگاه ‌های دائمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تحت عنوان سامانه شمیم پلاس و همچنین راه‌اندازی زیر ساخت شبکه ‌های اختصاصی شهرداری ‌های متعدد نظیر مشهد، کرمان، ارومیه، همدان، اصفهان و همچنین معادن عظیمی نظیر معدن مس سرچشمه از نمونه پروژه‌ های این شرکت می‌ باشد. توسعه و سفارشي سازي نرم‌افزارهاي متنوع در حوزه GNSS، GIS، کاداستر، ژئودزی از دیگر فعالیت ‌های رایمند است. این شرکت با نفر پرسنل در بخش‌های تولید سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، آموزش، فروش و مارکتینگ درحال ارئه خدمت به نقشه‌برداران ایران است.

12مین سالروز تأسیس رایمند

امسال و برای اولین بار در محل جدید شرکت، جشنی به مناسبت گرامیداشت دوازدهمین سالروز تأسیس شرکت با حضور تمام بخش‌ ها و پرسنل شرکت برگزار شد.

تأسیس شرکت مکان‌پرداز رایمند
مهندس سحابی روشن

در این گردهمایی مهندس سحابی روشن مدیر عامل شرکت با تأکید بر لزوم استفاده حداکثری از تخصص و ظرفیت‌های علمی جوانان ایرانی، ابراز امیدواری کردند که شرکت با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های بومی و ملی علاوه بر حفظ عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده تجهیزات GNSS در حوزه‌های مختلف موقعیت‌یابی دقیق در آینده‌ای نزدیک خواهد توانست برای بیش از هزاران نفر از جوانان ایرانی فرصت‌ های شغلی ایجاد نماید.

ایشان با تأکید بر لزوم ارائه خدمات شایسته به مشتریان، رضایت و اعتماد مشتری را اولین و مهمترین هدف شرکت مکان‌پرداز رایمند دانسته و ایجاد تجربه‌ای رضایت‌ بخش از ارتباط با بخش‌های مختلف شرکت برای مشتری را مهم‌ترین وظیفه کارمندان دانستند.

یک روز کاری در رایمند

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *