همگام با فناوری‌های روز دنیا
https://raymand.net/wp-content/uploads/2024/01/product-01.png

دومین نمایشگاه بین المللی ایران ژئو

نوشته شده توسط ثمین نصر آزادانی | 19 فوریه 2023 | زمان انتشار: 20:17

دومین نمایشگاه بین المللی ایران ژئو
5/5 - (1 امتیاز)

این نمایشگاه بعنوان بزرگترین گردهمایی و مهمترین رویداد صنعتی و تجاری در حوزه نقشه برداری و ژئوماتیک ایران، امسال و برای دومین بار با حضور شرکت ها و سازمان های مرتبط با علوم زمینی و جغرافیایی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران و در روزهای نهم تا دوازدهم بهمن ماه برگزار گردید.

نمایشگاه ایران ژئو

غرفه شرکت مکان پرداز رایمند بعنوان یکی از شرکت های دانش بنیان حاضر در این نمایشگاه، بعنوان یکی از پربازدید ترین و پر استقبال ترین غرفه های نمایشگاه آماده ارائه خدماتی نظیر مشاوره در حوزه های تخصصی GNSS و تعیین موقعیت دقیق در خشکی و ساحل، پرسش و پاسخ فنی و تخصصی در زمینه کار با گیرنده های تعیین موقعیت و ارائه راهکارهای عملیاتی برای شرکت های وابسته به این صنعت بود.

ایران ژئو

در نمایشگاه امسال، بازدیدکنندگان قادر بودند تا از نزدیک با خدمات و پرسنل بخش‌های مختلف شرکت مکان‌پرداز رایمند، مانند پشتیبانی، آموزش، تحقیق و توسعه، فروش و … آشنا شوند و در مورد دغدغه ها و نیازمندی های خود صحبت کنند.

نمایشگاه ژئو
ژئو
geo
iran geo

در این نمایشگاه، شرکت از 3 محصول جدید خود یعنی RayHand، RayMax Ultimate مدل 2023  و RayMax Pro  مدل 2023 رونمایی کرد، لازم به ذکر است که این محصولات در غرفه برای استفاده و بررسی مخاطبان حاضر بودند.

نمایشگاه

در روزهای نمایشگاه، شرکت مکان پرداز رایمند افتخار داشت تا میزبان حضور گرم جمع کثیری از مدیران محترم صنایع و شرکت های مرتبط، نقشه برداران عزیز و علاقه مندان به این حوزه باشد.

ایران ژئو
نمایشگاه ایران ژئو
namayeshgah iran geo
دومین نمایشگاه بین المللی ایران ژئو
بین المللی ایران ژئو
نمایشگاه بین المللی ایران ژئو
نمایشگاه بین المللی ژئو

همچنین جناب آقای دکتر بابائی ریاست محترم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز ضمن بازدید از غرفه شرکت مکان پرداز رایمند، از محصولات جدید رایمند نیز بازدید کرده و با جناب آقای مهندس سحابی روشن، مدیریت محترم عامل شرکت، بحث و تبادل نظر داشتند.

دومین نمایشگاه ایران ژئو

در روز پایانی این نمایشگاه، جناب آقای دکتر امیر فخری ریاست محترم سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح کشور لوح تقدیری را به پاس حضور شرکت مکان پرداز رایمند در دومین نمایشگاه ایران‌ژئو به این شرکت، اهدا نمودند.

 دکتر امیر فخری ایران ژئو

ازین‌که با اعتماد خود، مشوق ما هستید از شما ممنونیم.

حمایت شما را ارج می‌نهیم و همواره تلاش می‌کنیم تا با ارائه محصولاتی همگام با تکنولوژی روز دنیا، پشتیبانی درخور و شایسته، آموزش‌های دوره‌ای، فنی و کاربردی پاسخگوی این همراهی و اعتماد باشیم.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *