همگام با فناوری‌های روز دنیا
https://raymand.net/wp-content/uploads/2024/01/product-01.png
گیرنده مولتی فرکانس RAYHAND
 • همه عکس‌ها

گیرنده مولتی فرکانس RAYHAND

امتیاز کاربران به این محصول

4.6/5 - (28 امتیاز)


Rayhand یک گیرنده Mobile-GIS مولتی فرکانس حرفه‌ای با قابلیت پردازش تمامی فرکانس‌ها و سیگنال‌های منظومه‌هایGNSS است که از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به قابلیت اتصال به سامانه‌های شمیم، شمیم پلاس، سحاب و سایر سامانه‌های ارگانی و سازمانی با امکان نقشه برداری با دقت سانتی‌متر به روش RTK اشاره کرد.
این گیرنده همچنین قابلیت برداشت استاتیک نقاط از طریق استقرار روی نقطه با استفاده از ژالن، سه‌پایه یا دو پایه ژالون گیر را فراهم می‌کند. امکان اتصال به سامانه‌های GIS سازمانی از طریق API گیرنده و توسعه و سفارشی‌سازی نرم‌افزارهای Mobile GIS سازمانی یکی از مهمترین قابلیت‌های این گیرنده است.
گیرنده RayHand برای تسهیل در جمع‌آوری اطلاعات توصیفی با حداکثر دقت، جهت استفاده در اهداف کاداستر کشاورزی، منابع طبیعی، خطوط لوله و GIS، قابلیت اتصال به آنتن‌های ژئودتیک و یا هلیکس با امکان تنظیم آنتن در حالات و جهات دلخواه را داراست.
همچنین نرم‌افزار حرفه‌ای و کاربرپسند RayHand قابلیت‌های گوناگونی نظیر امکان برداشت،‌ پیاده‌سازی، ترسیم و ثبت تمام اطلاعات توصیفی از نقاط ثبت شده را ارائه می‌دهد، این نرم‌افزار با پشتیبانی از فرمت‌های گوناگون ورودی و خروجی به کاربران اجازه می‌دهد تا انواع اطلاعات موردنیاز را ثبت و گزارش‌گیری نمایند.


 • گیرنده Mobile-GIS مولتی فرکانس
 • قابلیت اتصال به آنتن‌های ژئودتیک و یا هلیکس
 • امکان تنظیم آنتن در حالات و جهات دلخواه جهت تسهیل در فرآیند برداشت و پیاده‌سازی
 • تنوع و سادگی در روش استقرار جهت برداشت عوارض
 • قابلیت اتصال به سامانه‌های شمیم، شمیم پلاس، سحاب و سایر سامانه‌های سازمانی
 • امکان برداشت استاتیک نقاط، از طریق استقرار روی نقطه
 • قابلیت اتصال به سامانه‌های GIS سازمانی از طریق API گیرنده
 • نرم‌افزار حرفه‌ای و کاربرپسند RayHand
 • ایده‌آل جهت جمع‌آوری اطلاعات توصیفی با حداکثر دقت
 • ایده‌آل جهت استفاده در اهداف کاداستر کشاورزی، منابع طبیعی، خطوط لوله و GIS
 • بیش از ۱۰ساعت عملکرد مداوم در شرایط نرمال

گیرنده GNSS مولتی فرکانس گیرنده  RayHand  قابلیت دریافت و پردازش سیگنال از تمامی ماهواره­‌ها و منظومه­‌های موجود در سامانه GNSS  نظیرGPS ، GLONASS، Galileo،  QZSSوBeiDou  را دارد. تنوع و سادگی روش استقرار جهت برداشت عوارض گیرنده RayHand به دلیل پشتیبانی از دو نوع آنتن (هلیکس و ژئودتیک) و قابلیت استفاده در دو حالت با و بدون ژالن، امکان برداشت عوارض را با ساده‌ترین شرایط برای شما فراهم می‌کند. پلتفرم Mobile-GIS آنلاین و آفلاین گیرنده مولتی فرکانس RayHand، با قابلیت اتصال به سامانه‌های GIS سازمانی از طریق API گیرنده، جهت توسعه و سفارشی‌سازی نرم‌افزارهای Mobile GIS سازمانی، یک بستر مناسب نرم افزاری و سخت افزاری برای توسعه زیرساخت اطلاعات مکانی و Mobile GIS می­باشد.­ امکان تعیین موقعیت به روش‌های RTK، PPK و Static با استفاده از گیرنده RayHand دستیابی به دقت سانتی­متر یا بهتر به روش­های PPK، RTK و Static فراهم است. نرم افزار حرفه­ای و کاربرپسند RayHand نرم افزار RayHand به عنوان یک نرم افزار جامع و حرفه­ای دارای ویژگی­ها و ابزارهای مناسب جهت انجام پروژه­های GIS و GIS سازمانی می­باشد. امکان استفاده از انواع نقشه پایه به عنوان نقشه پس‌زمینه و امکان ترسیم انواع عوارض نقطه‌ای، خطی، چندضلعی، قوس، دایره، مستطیل و ... با استفاده از ابزار ترسیم موجود در این نرم‌افزار فراهم شده­است. همچنین در این نرم افزار امکان ثبت، تغییر و ویرایش اطلاعات مکانی و توصیفی عوارض و امکان توسعه ویژگی‌ها و ابزارهای موبایل GIS متناسب با مدل‌های مفهومی مختص هر سازمان وجود دارد.
استعلام قیمت

امتیاز کاربران به این محصول <

4.6/5 - (28 امتیاز)نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *