گیرنده RAYMAX مدل PLUS

گیرنده Raymax مدل plus

معرفی محصول

گیرنده 800 کانال RayMax Plus ، از پردازنده های P20 و P50 کمپانی Hemisphere استفاده می کند. پشتیبانی از نسل سوم ماهواره های بیدو و قابلیت دریافت و پردازش سیگنال از تمامی منظومه ها و ماهواره های موجود، امکان تعیین موقعیت دقیق و صحیح را با اعتماد و اطمینان بالا فراهم می کند. سیستم پشتیبان RTK این گیرنده باعث می شود در مواقع قطعی های موقت اینترنتی و رادیویی، گیرنده موقعيت Fix خود را از دست ندهد و تا زمان برقراری ارتباط دوباره، همچنان بتوان عملیات نقشه برداری را بدون وقفه و با دقت مطلوب ادامه داد. باتری داخلی با کیفیت و با عملکرد 13 تا 15 ساعت، این دستگاه را با ابعاد کوچک و وزن کم یک انتخاب ایده آل برای فعالیت های نقشه برداری عمومی و روزمرہ نموده است. آپشنال یا انتخابی بودن ماژول های رادیوی UHF و تبلت سنسورIMU، امکان آپگرید این دستگاه را در هر زمان برای کاربر فراهم می سازد که با خرید یک محصول با کیفیت و اقتصادی، براساس نیاز خود اقدام به ارتقاء دستگاه نماید. پشتیبانی از تمامی سیستم های GNSS توسط گیرنده رایمکس، امکان استفاده از حداکثر ماهواره های در زاویه دید و انتخاب آرایش هندسی مناسبی از ماهواره ها را با عدد DOP بسیار پایین میسر ساخته و باتوجه به دریافت مستقیم تصحيحات از طريق مودم  LTE/4.5Gداخلی خود، دستیابی به موقعیت RTKFIX را در محیط‌های با پنجره دید آسمانی بسته و پوشش اینترنت ضعيف به حداکثر می‌رساند.

ویژگی های کلیدی 

 • 800 کانال، تکنولوژی 2021 
 • پردازنده P20/P50 کمپانی Hemisphere
 • دریافت و پردازش سیگنال از تمامی ماهواره ها و منظومه های موجود
 • قابلیت پشتیبانی از سرویس جهانی تصحیحات ماهواره ای L-Band در مناطق فاقد پوشش اینترن
 • پردازش ۳ کانال مستقل SBAS با امکان ردیابی همزمان و سوییچ اتوماتیک بر اساس کیفیت سیگنال
 • پشتیبانی از رادیو داخلی UHF مولتی پروتکل
 • امکان استفاده به عنوان Base و Rover 
 • پشتیبانی از حافظه خارجی MicroSD 
 • سیستم پشتیبان برداشت aRTK 
 • پشتیبانی از تبلت سنسور IMU 
 • حافظه اکسترنال MicroSD 
 • دارای WiFi و Web-U 
 • شیار سیم کارت5G 
 • قابلیت تبدیل شدن به ایستگاه CORS 
 • استفاده همزمان از باتری داخلی و باتری خارجی

تکنولوژی‌ها

تیلت سنسور مبتنی بر IMU:

گیرنده RayMax Plus با بهره گیری از آخرین تکنولوژی  MEMS، امکان جبران اثرعدم شاقول بودن ژالن تا 60 درجه انحراف از حالت قائم را، با دقت و قابلیت اعتماد بالا فراهم می کند. این گیرنده با استفاده از تکنولوژی IMU، برخلاف سایر گیرنده هایی که از تبلت سنسورهای مگنتومتری استفاده می کنند، نیاز به کالیبراسیون میدانی نداشته و تحت تأثیر میدان های مغناطیسی حاصل از اجسام فرومغناطیس، قرار نمی گیرد. 

تراز الکترونیکی:

 با استفاده از تراز الکترونیکی بسیار دقیق استفاده شده در این گیرنده، نیازی به استفاده از تراز ژالن نبوده و تمرکز نقشه بردار تنها بر روی صفحه نمایش کنترلر خواهد بود و این سبب افزایش بازدهی و تمرکز بیشتر در برداشت نقاط خواهد شد.

طراحی Low Power :

استفاده از آخرین تکنولوژی باتری های Lithium-lon صنعتی با ظرفیت  6600mAh و 13  تا  15 ساعت عملکرد بی وقفه با طراحی Low Power، دوام و کیفیت باتری در طول زمان را تضمین می کند. قابلیت استفاده این گیرنده از باتری قابل تعویض خارجی با ظرفیت 4500mAh  و  10 ساعت عملکرد بی وقفه، این گیرنده را به یک گیرنده ایده آل جهت انجام پروژه های طولانی مدت تبدیل کرده است.

 

سیم کارت:

وجود شیار سیم کارت و پشتیبانی این گیرنده از شبکه های  LTE، 4.5G  و...  دریافت تصحیحات اینترنتی در سریعترین زمان ممکن و کمترین قطعی ارتباط از سامانه های ارسال تصحیحات را تضمین خواهدکرد.

:WebUI 

قابلیت اتصال به گیرنده از طریق WebU  بدون نیاز به هرنوع کنترلر و مستقل از نوع سیستم عامل 

نرم افزار حرفه ای و کاربرپسند RaySurvey :

نرم افزار جامع برداشت و پیاده سازی میدانی RaySurvey با دارا بودن تمامی قابلیت های مورد نیاز نقشه برداری اعم از COGO، Stakeout، Auto Point، پشتیبانی از فرمت های متنوع ورودی و خروجی داده، ابزارهای برداشت مانند CAD و...، یک نرم افزار کاملا حرفه ای و در عین حال بسیار ساده و کاربرپسند است که امکان استفاده از تمامی قابلیت های گیرنده RayMax  را برای کاربران در تخصص های مختلف میسر می سازد.

2 Comments

 1. منصور قادرنژاد _ناصر جلفائی گفت:

  دستگاه عالی خودتون عالی شرکت عالی به خاطر راحتی کار های نقشه برداری و سریعی کار های نقشه برداری نهایت تشکر را دارم استوار بمانید.

 2. اکبر آزاد گفت:

  تازه خرید کردم خودم رایمند قبلاً اجاره میکردم مدل های قدیمی رایمندو بخاطر کیفیت پشتیبانی پلاس خرید کردم
  ممنونم از مجموعه خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + پانزده =