همگام با فناوری‌های روز دنیا
https://raymand.net/wp-content/uploads/2024/01/product-01.png
گیرنده raypad
 • گیرنده raypad
 • گیرنده gps مدل raypad
 • گیرنده gnss مدل raypad

  همه عکس‌ها

گیرنده GPS/GNSS مدل RayPad

امتیاز کاربران به این محصول

4.8/5 - (6 امتیاز)


گیرنده RayPad یک گیرنده موبایل جی.آی.اس (Mobile-GIS) دو فرکانسه با قابلیت دریافت سیگنالهای سیستم های GLONASS ،BeiDou و GPS است. RayPad ابزاری قدرتمند در جمع آوری و به هنگام سازی اطلاعات مکانی و توصیفی در کاربری های متنوع سازمانی است. این گیرنده GPS با دریافت تصحیحات RTK از شبکه های CORS نظیر شمیم سازمان ثبت و هدی سازمان نقشه برداری امکان تعیین موقعیت با دقت سانتی متر را فراهم می کند.


 • دریافت سیگنال‌های GPS و GLONASS
 • دارای سیستم عامل اندروید با امکانات ارتباطی (USB ،۴G ،WiFi و Bluetooth)
 • دقت بهتر از ۸ سانتی‌متر به عنوان گیرنده دستی
 • امکان دستیابی به مختصات دقیق RTK در بیس لاین‌های بلند با طول ۵۰ کیلومتر
 • امکان دریافت تصحیحات از یک ایستگاه مرجع دائمی از طریق اینترنت با مودم ۳G داخلی
 • دریافت و پردازش تصحیحات شبکه ای نظیر MAC ،FKP و VRS
 • نرم‌افزار حرفه‌ای RayMap برای جمع‌آوری و پیاده‌سازی اطلاعات
 • مقاوم در شرایط سخت محیطی
 • گارانتی و خدمات پس از فروش استثنایی و منحصر به فرد

GNSS و مالتی فرکانس

گیرنده RayPad یک گیرنده Mibole-GIS با قابلیت دریافت سیگنالهای GPS و GLONASS است. این گیرنده میتواند با دریافت تصحیحات از یک ایستگاه مرجع یا تصحیحات شبکهای نظیر MAC ،FKP و VRS به دقت بهتر از ۸ سانتیمتر با آنتن سر خود و دقت سانتیمتر با بهرهگیری از آنتن خارجی دست یابد. با استفاده از تکنولوژی موجود در گیرنده، در صورت قطع ارتباط با سرور و عدم دریافت تصحیحات تا ۴۰ دقیقه، حفظ دقت تعیین موقعیت در حد بهتر از یک متر امکانپذیر است.

کاربردهای فراوان

گیرنده RayPad به همراه نرم افزار کاربر پسند RayMap میتواند به عنوان یک ابزار قدرتمند در جمعآوری و به هنگام رسانی اطلاعات مکانی و توصیفی در کاربری های متنوع نظیر خطوط انتقال نفت و گاز، آب و فاضلاب، برق، مخابرات، فیبر نوری و سایر خدمات شهری مورد استفاده قرار گیرد.

مستحکم و مقاوم در شرایط سخت محیطی، ضد ضربه، ضد آب و گرد و غبار

RayPad با طراحی و تولید کاملا صنعتی و با داشتن استانداردهای مختلف نظیر EMC ،Safety IP۶۷ و ... قابل استفاده در شرایط سخت آب و هوایی و محیطی است.

نرم افزار حرفه ای و کاربر پسند RayMap

نرم افزار حرفه ای RayMap با رابط گرافیکی کاربرپسند در سیستم عامل اندروید، محیطی کارا برای جمع آوری، ذخیره و مدیریت داده های توصیفی و مکانی فراهم آورده است. این نرم افزار GIS مبنا اطلاعات حاصل از تعیین موقعیت دقیق را به همراه جدول اطلاعات توصیفی در بانک داده خود ذخیره می کند. امکان تعریف لایه های برداری مختلف (نقطه، خط، چند ضلعی)، لایه های رستری و سرویس های آنلاین نقشه نظیر WMS و WFS از ویژگی های این نرم افزار است.

آموزش و پشتیبانی فنی

آموزش رایگان و کاربردی استفاده از گیرنده RayPad-RTK و پشتیبانی فنی در ۷ روز هفته، موجب افزایش اطمینان خاطر کاربران برای استفاده از آن می گردد.

دارای تاییدیه فنی و پروانه تولید

گیرنده RayPad-RTK دارای تاییدیه فنی از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز تولید و تاییدیه فنی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

استعلام قیمت

امتیاز کاربران به این محصول <

4.8/5 - (6 امتیاز)نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *